Intervijas

24 marts

Vārda dienas:
Izidors, Kazimirs

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Profesionālā joma nekādas galvassāpes nesagādās, ja vien pats nesāksi izdomāt problēmas uz līdzenas vietas. Nefilozofē par nebūšanām, kuras vēl nav pienākušas, labāk vairāk koncentrējies uz lietām, kurās spēj smelties pozitīvas emocijas, dzīvesprieku. Brīvajiem Jaunavas zīmes pārstāvjiem šonedēļ var tikt dotas jaunas iepazīšanās iespējas, tikai būs jāprot tās saskatīt un bez kautrēšanās izmantot!

Svētdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 3. maijs 2010 | 18:57

Partijas „Latgales Tauta” vadībā ievēlēja Olgu Širokaju un divus vietniekus

million.lv

30.aprīlī Daugavpilī notika partijas „Latgales Tauta” ārkārtas kongress. Tas tika sasaukts, jo bija zaudējis savu līderi un bija nepieciešams ievēlēt jaunu vadītāju. Par „LT” vadītāju tika ievēlēta Olga Širokaja, viņai ir divi vietnieki – Jeļena Lavrova un Mečislavs Vēveris.

Kongress sākās ar klusuma brīdi, kurā partijas biedri pieminēja noslepkavoto partijas līderi un tās dibinātāju Grigoriju Ņemcovu.
Viņa partijas biedri runāja par to, ka nozieguma dēļ partijas rindās vairs nav aktīva politiķa, kurš mērķtiecīgi īstenoja priekšvēlēšanu kampaņu un pildīja vēlētājiem dotos solījumus, kā arī par to, ka nav tāda cilvēka, kurš vienatnē spētu aizvietot G.Ņemcovu, tāpēc tika nolemts pamainīt partijas statūtus un tās vadībā ievēlēt trīs cilvēkus – priekšsēdētāju un divus vietniekus, kuri pieņems lēmumus kopēji vienojoties. Vienbalsīgi „LT” vadībā bija ievēlēti cilvēki, kas ilgus gadus strādāja blakus G.Ņemcovam: priekšsēdētājs – Olga Širokaja, vietnieki – Jeļena lavrova un Mečislavs Vēveris.

Notika arī izmaiņas partijas vadībā. Antonijs Rogoļevs palūdza viņu atbrīvot no valdes locekļa pienākumu pildīšanas, sakarā ar veselības stāvokli. Valdē vienbalsīgi tika ievēlēta Irīna Feščenko un Mihails Lapkovskis. Par Revīzijas komisijas locekļiem no „LT” kļuva Alla Gora, Aļona Dubica un Sergejs Ivanovs.

Ārkārtas kongresā kā goda viesi bija ielūgti Daugavpils domes priekšsēdētāja vietniece Rita Strode (LPP/LC). R.Strode izteica līdzjūtību noslepkavotā partijas biedriem. Viņa izteica domu, ka Daugavpils vicemēra Grigorija Ņemcova slepkavībai ir politisks raksturs ar mērķi destabilizēt situāciju pilsētas domes valdošajā koalīcijā un Daugavpilī kopumā

Uz doto brīdi partijai „LT” vairs nav pārstāvniecības Daugavpils domē, lai gan vēlēšanās partija ieguva divus mandātus, tomēr koalīcijas vienošanās ar partiju paliek spēkā.

Partijas „LT” kongresā piedalījās arī Saeimas deputāts Anatolijs Mackevičs (LPP/LC).

Partijas forumā izskanēja priekšlikums uzlikt memoriālo piemiņas plāksni vai nosaukt G.Ņemcova vārdā ielu.

Kā ziņu aģentūrai D-fakti.lv pastāstīja jaunā partijas priekšsēdētāja Olga Širokaja, nelaime ir saliedējusi partijas rindas. Pēdējo dienu laikā desmiti daugavpiliešu izteica vēlmi iestāties partijā. Šobrīd galvenais partijas uzdevums ir realizēt dzīvē priekšvēlēšanu laikā solīto. Tuvākajā laikā nepieciešams atrisināt svarīgu jautājumu – piedalīsies partija „Latgales Tauta” Saeimas vēlēšanās vai nē.

 

D-fakti.lv

Komentāri:

20. jūlijs 2015 21:57 - Mrs. Clara

Vai jums ir nepieciešams privātus aizdevumus saskaras ar finansiālām grūtībām, lai beidzot izkļūt no strupceļa, Paziņojums Es ieteiktu viņiem jāuzmanās no piedāvājumiem net un brīdinājumi. Tā kā vairāk nekā 50% no quest'avvisi ir viltoti. Mūsdienās ir arvien vairāk un vairāk krāpšanu. (Sent ziņu saviem draugiem un partneriem) * Mēs esam grupa, finanšu eksperti, kas saistīti ar atalgojumu, un mums ir daudz kapitāla savās bankās. Vai jums ir nepieciešams privātus aizdevumus saskaras ar finansiālām grūtībām, lai beidzot izkļūt no strupceļa, lielākajām bankām, ar atgrūšanas pieteikuma mapes kredītiem. - Procentu likme svārstījās par 3% - Finansējums ietvars: 5000 5.000.000 € - Kredīta ilgums: 6 mēnešiem līdz 25 gadiem Mēs sadarbībā ar starptautisko banku HSBC, kas darbojas kā apstiprināšanai kreditēt mūsu klientus. Personīgi ieinteresēti, lai sazinātos Ir pieejams jums par jūsu jautājumiem finansiālā atbalsta: mrsclaraloancompany@gmail.com vai zvaniet +2347058236867 Paldies.

Pievienot komentāru {1}