Intervijas

8 jūlijs

Vārda dienas:
Ada, Adele, Antra

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Otrdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 23. februāris 2009 | 12:12

"Sabiedrība Citai Politikai" pretendē uz Daugavpili

d-fakti.lv

Par savu nodomu piedalīties Daugavpils vietējās pašvaldības vēlēšanās paziņoja vēl viena partija. Jaunās partijas "Sabiedrība Citai Politikai" pārstāvji Artis Pabriks un Aleksejs Loskutovs tikās ar pilsētas un rajona iedzīvotājiem.

20.februārī uz sapulci Daugavpils Universitātē tika aicināti arī uzņēmēji, lauksaimnieki, mediķi, pedagogi un visi, "kas vēlas sekmēt ātrāku Latvijas iziešanu no krīzes". 

"Sabiedrības Citai Politikai" atbalsta grupa tuvākajā laikā plāno reģistrēties kā partijas Daugavpils nodaļa un ar savu sarakstu piedalīsies Daugavpils pilsētas domes vēlēšanās. Atbalsta grupas vadītājs ir uzņēmējs Aldis Cimoška.

d-fakti.lv

Pievienot komentāru