Intervijas

24 janvāris

Vārda dienas:
Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Šīs tev būs ražīga nedēļa. Kārotās lietas spēsi panākt kā darba lietās, tā arī mājas dzīvē. Zvaigznes iesaka pēc iespējas vairāk laika veltīt sabiedriska rakstura aktivitātēm, jaunu kontaktu veidošanai, jo šobrīd pastāv labas iespējas izveidot produktīvas sadarbības, veicināt sponsoru piesaisti. Mīlas dzīvē būsi kaislīgs, pratīsi arī partnerī radīt jūtu viesuli. Nedēļas nogale solās būt īpaši romantiska un atmiņā paliekoša.

Ceturtdiena
Nakts
-15 .. -17 C
Rīts
-16 .. -18 C
Diena
-11 .. -13 C
Vakars
-10 .. -12 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Politika | 19. aprīlis 2010 | 12:27

Partiju „Latgales Tauta” pagaidām vadīs O.Širokaja

million.lv

17.aprīlī notika partija „Latgales Tauta” ārkārtas valdes sēde, kurā par partijas priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju pagaidām ievēlēta Olga Širokaja, valdes sekretāres amatā paliek Helēna Lavrova, - informē avīzes „Million” mājas lapa.

Patstāvīgs partijas „Latgales Tauta” priekšsēdētājs tiks ievēlēts kongresa laikā, kurš notiks 29.aprīlī. Par tā norises vietu un laiku tiks ziņots papildus.

Kā iepriekš tika ziņots, Daugavpils vicemērs, avīzes un TV „Million” īpašnieks un partijas „Latgales Tauta” izveidotājs un līderis Grigorijs Ņemcovs bija nošauts 16.aprīlī Daugavpils centrā.
 

D-fakti.lv

Komentāri:

19. aprīlis 2010 22:29 - Andrejs F

Vadīs ta vadīs - viss forši. A KAS PARTIJU PĀRSTĀVĒS DOMĒ ??? :))

Pievienot komentāru {1}