Intervijas

20 jūnijs

Vārda dienas:
Maira, Rasa, Rasma

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Būsi lietišķs un tālredzīgs, kas ievērojami uzlabos tavas izredzes gūt panākumus biznesa lauciņā. Veiksies arīdzan tiem Mežāžiem, kuri saistīti ar grāmatvedību, lietvedību un jurisprudenci. Nedēļas sākums piemērots visdažādāko sanāksmju organizēšanai, reklāmas pasākumiem, saiknei ar masu medijiem. Savukārt, sākot ar ceturtdienu, darbi labāk veiksies vienatnē. Brīvdienās ieteicams doties pie dabas, kārtīgi atpūtināt nervu sistēmu un izvēdināt plaušas.

Ceturtdiena
Nakts
19 .. 21 C
Rīts
23 .. 25 C
Diena
28 .. 30 C
Vakars
24 .. 26 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 19. aprīlis 2010 | 12:27

Partiju „Latgales Tauta” pagaidām vadīs O.Širokaja

million.lv

17.aprīlī notika partija „Latgales Tauta” ārkārtas valdes sēde, kurā par partijas priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju pagaidām ievēlēta Olga Širokaja, valdes sekretāres amatā paliek Helēna Lavrova, - informē avīzes „Million” mājas lapa.

Patstāvīgs partijas „Latgales Tauta” priekšsēdētājs tiks ievēlēts kongresa laikā, kurš notiks 29.aprīlī. Par tā norises vietu un laiku tiks ziņots papildus.

Kā iepriekš tika ziņots, Daugavpils vicemērs, avīzes un TV „Million” īpašnieks un partijas „Latgales Tauta” izveidotājs un līderis Grigorijs Ņemcovs bija nošauts 16.aprīlī Daugavpils centrā.
 

D-fakti.lv

Komentāri:

19. aprīlis 2010 22:29 - Andrejs F

Vadīs ta vadīs - viss forši. A KAS PARTIJU PĀRSTĀVĒS DOMĒ ??? :))

Pievienot komentāru {1}