Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

15 aprīlis

Vārda dienas:
Aelita, Gastons

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Ceturtdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Piektdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 25. februāris 2021 | 21:42

Aleksandrs Linkevičs iecelts par Pašvaldības policijas priekšnieku

Daugavpils.lv

25. februārī Domes sēdē deputāti iecēla Aleksandru Linkeviču Pašvaldības policijas priekšnieka amatā.

Aleksandram Linkevičam ir augstākā juridiskā izglītība. Līdz šim, kopš 2018. gada, Aleksandrs Linkevičs pildīja Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka pienākumus.

Aleksandram Linkevičam ir daudzu gadu darba pieredze Valsts policijā. No 1984. gada līdz 2000. gadam strādāja Preiļu pilsētas un rajona policijas pārvaldē, kopš 2000. gada bija Daugavpils pilsētas un rajona policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas priekšnieks, bet kopš 2009. gada Iekšlietu ministrijas Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks.

Aleksandrs Linkevičs skaidro, ka Pašvaldības policijā kardinālas izmaiņas nav plānotas. Turpinās strādāt un nodrošināt pilsētā sabiedrisko kārtību.

Turpināsies policijas personālsastāva profesionālā izglītība un izaugsme, kā arī policijas darbinieku apgāde augstā profesionālā līmenī, lai policisti varētu pildīt savus dienesta pienākumus.

Nākotnes plānos ietilpst policijas tehnisko līdzekļu, kā arī videonovērošanas sistēmas attīstība un uzlabošana, kas palīdzēs vēl efektīvāk nodrošināt pašvaldības policijas uzdevumu izpildi pilsētā, rūpējoties par iedzīvotāju un pilsētas viesu mieru un drošību. Jāattīsta un jāpilnveido tālāk arī pagājušajā gadā izveidotā jaunā glābēju struktūrvienība

.”Uzdevumu ir daudz, bet esmu pārliecināts, ka mūsu saliedētais un profesionālais kolektīvs tos visus izpildīs”, uzsver Aleksandrs linkevičs.

Daugavpils.lv

Komentāri:

10. marts 2021 12:31 - Alisa

❤️ ︍С­­E­K­С З­н­а­к­­o­­­м­­­c­т­­­в­­­a: Бe­­­с­­­пл­aт­­­но, Ан­­­oн­им­­нo, б­­­ез Ш­­­лю­­x и cо­­дe­­­ржа­нoк, все фo­­тк­и рeа­­­льн­ые, а дeвки Б­­eзо­тк­­­aзн­­­ые. Вo­­­т сa­й­т —­­ W­­W­W­­­.­L­­­V­­1­­7­­.­C­­­L­U­­B

10. marts 2021 07:15 - Sandra

Kāpēc šoreiz Pašvaldības policijas priekšnieka un vietnieka amatos iecelti cilvēki bez konkursa???

26. februāris 2021 03:09 - idushiynasvetzelyonyy

Jimmy heselden 27.09.2010, 62 goda, etot Bolt dostal, ya gostepriimno pokazal dorogu sportsmenam Estonii do otelya Dinaburg, fonari na segway slepyat glaza, gazuyut naprotiv waterclozet, ugomonite ih. Spike - r.e.s.p.e.c.t.

Pievienot komentāru {3}