Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

20 aprīlis

Vārda dienas:
Mirta, Ziedīte

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Otrdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
7 .. 9 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 25. februāris 2021 | 21:39

Par pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra vadītāju iecelta Gaļina Ļipovskaja

Daugavpils.lv

25. februārī Domes sēdē Gaļina Ļipovskaja iecelta par pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra vadītāju.

Gaļinai Ļipvskajai ir daudzu gadu pieredze sociālajā darbā. No 2020. gada decembra viņa bija centra vadītāja pienākumu izpildītāja. Bet centrā strādā kopš 1992. gada. Sāka savas darba gaitas kā saimniecības māsa, kopš 2012. gada sociālās struktūrvienības vadītāja.

Gaļina Ļipovskaja absolvējusi Psiholoģijas augstskolu, Baltijas starptautiskajā akadēmijā ieguva sociālā darbinieka kvalifikāciju.

Gaļina Ļipovskaja par galveno uzdevumu šobrīd uzskata nepieciešamību stingri kontrolēt epidemioloģisko situāciju centrā, nodrošināt darbinieku un klientu vakcināciju. Runājot par darāmo nākotnē, jāpabeidz centra renovācija, lifta izbūve, jāveic teritorijas labiekārtošana. Nepieciešams modernizēt materiāli tehnisko bāzi. Lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti ir jāpiesaista papildus aprūpētājus. Plānots organizēt arī mācību kursus aprūpētajiem. Centrā ir nepieciešams fizioterapeits. Tiks pilnveidotas klientu brīvā laika pavadīšanas iespējas. Gaļina Ļipovskaja uzsvēra, ka centrs ir viņas otrā ģimene, tāpēc veltīs visas pūles, lai būtu labi un droši darba apstākļi darbiniekiem un komfortabli un mājīgi klientiem.

Daugavpils.lv

Komentāri:

10. marts 2021 12:31 - Alisa

❤️ ︍С­­E­­K­­­С З­н­­­а­­к­o­­­м­­c­­­т­в­­a: Бe­с­пл­­­aт­­­но, Ан­­oн­­­им­­­нo, б­­ез Ш­­лю­x и cо­дe­­ржа­нoк, все фo­тк­­и рeа­­льн­ые, а дeвки Б­eзо­­­тк­aзн­­­ые. Вo­­т сa­й­т —­­ W­­W­W­.­­­L­­­V­1­­7­­.­C­L­U­­B

26. februāris 2021 04:00 - Mandalay

Ne eshte gorchicu Spilva, krasitely. The cover girls - dont stop now (viktor reznikov, 25.02.1992.)

Pievienot komentāru {2}