Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 23. februāris 2021 | 20:28

Konflikta laikā Ludzā nosit vīrieti

Publicitātes foto

Sestdien, 20. februārī, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknis saņēma informāciju, ka Ludzā ir atrasts 1966. gadā dzimuša vīrieša līķis ar redzamiem miesas bojājumiem, portāls "Delfi" uzzināja policijā.

Veicot operatīvos pasākumus aizdomās par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kuru rezultātā iestājās cietušā nāve, likumsargi 21. februārī aizturēja 1964. gadā dzimušu vīrieti.

Tika noskaidrots, ka pēc kopīgas alkohola lietošanas iespējamā vainīgā persona, dusmu uzplūdā, cietušajai personai vairākās reizes iesita ar dūri pa seju, pēc kā turpināja noziedzīgās darbības, veicot vairākus sitienus pa cietušā galvu un ķermeni, kā rezultātā vīrietim tika nodarīti smagi miesas bojājumu, kuru rezultātā iestājās vīrieša nāve.

Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta 3. daļas, par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa.

Likums par to kā sodu paredzējis piemērot brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Delfi

Pievienot komentāru