Intervijas

27 februāris

Vārda dienas:
Līvija, Līva, Andra

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Piektdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Sestdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 22. februāris 2021 | 23:13

VID vagona konstrukcijās un šķeldā atrod 730 000 kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitnieki, veicot kravas automobiļu un vilcienu kontroli, novērsa 730 200 cigarešu kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas automobilī ar pārtikas produktu kravu, kā arī vilciena vagona konstrukcijās un šķeldā, portālu "Delfi" informēja dienestā.

Šī gada 20. februārī Pāternieku muitas kontroles punkta amatpersonas, pamatojoties uz muitas risku analīzes rezultātiem, novirzīja skenēšanai kādu kravas automobili.

Pēc pavaddokumentiem tajā atradās krava ar makaronu izstrādājumiem, ātri vārāmajām nūdelēm un maisījumu kartupeļu biezputras pagatavošanai. Krava tika vesta no Krievijas, un to bija paredzēts nogādāt saņēmējam Kaļiņingradas apgabalā.

Izvērtējot transportlīdzekļa skenējumu attēlus, muitas amatpersonas konstatēja, ka kravā starp deklarēto preču iepakojumiem ir paslēpts liels daudzums kontrabandas cigarešu. Padziļinātās kontroles rezultātā tika izņemtas 499 800 cigaretes "Premjer" un 162 200 cigaretes "NZ Gold" ar Baltkrievijas akcīzes markām. Kopējais kravā atklāto cigarešu daudzums ir 662 000 gabali cigarešu jeb 33 100 paciņas.

Tajā pašā dienā, 20. februārī, analizējot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena skenētos attēlus, Indras muitniekiem radās aizdomas par iespējamu nedeklarētu preci vagonā ar šķeldas kravu. Vilciena sastāvs tika nosūtīts uz Daugavpils preču staciju kontroles veikšanai. Atrokot šķeldu, kravā tika atklāti 40 000 cigarešu "Premjer".

Savukārt 19. februārī Daugavpils preču stacijā, veicot kravas vilciena kontroli, muitas amatpersonas atklāja vagona konstrukcijā izveidotu kontrabandas cigarešu slēptuvi. Tajā atradās 28 200 cigaretes "NZ Gold" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Valstij nenomaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir aptuveni 115 tūkstoši eiro.

Muitas kontroles laikā konstatējot noziedzīga nodarījuma pazīmes, lietu materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.

Delfi

Pievienot komentāru