Intervijas

27 februāris

Vārda dienas:
Līvija, Līva, Andra

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Piektdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Sestdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 22. februāris 2021 | 23:10

Neuzmanīgi apejoties ar šaujamieroci, Ciblas novadā bojā gājis vīrietis

Publicitātes foto

Pagājušās nedēļas nogalē, 20. februārī, Valsts policija (VP) saņēma informāciju par to, ka ir atrasts vīrieša līķis ar šautu brūci galvā. Par šo faktu uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, portālu "Delfi" informēja VP pārstāve Lāsma Kursīte.

Policija saņēma informāciju, ka Ciblas novadā, Līdumnieku pagastā, ir atrasts 1983. gadā dzimuša vīrieša līķis, kuram konstatēta šauta brūce galvā. Likumsargi noskaidroja, ka, iespējams, ir noticis nelaimes gadījums. Persona visdrīzāk ir neuzmanīgi rīkojusies ar ieroci un nav ievērojusi drošības noteikumu prasības, kā rezultātā vīrietis raidījis šāvienu savā virzienā, kas izrādījās nāvējošs.

VP šobrīd nav pamata uzskatīt, ka ir notikusi pašnāvība, atzina Kursīte.

Notikuma vietā tika izņemta reģistrēta vītņstobra šautene ar klusinātāju.

Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 12. nodaļas par nonāvēšanu.

Delfi

Pievienot komentāru