Intervijas

27 februāris

Vārda dienas:
Līvija, Līva, Andra

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Piektdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Sestdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 18. februāris 2021 | 19:19

Tuvākajās naktīs būs liels sals

Publicitātes foto

Tuvākajās divās naktīs Latvijā gaidāms liels sals, bet brīvdienās kļūs siltāks un Kurzemē iestāsies meteoroloģiskais pavasaris, liecina prognozes.

Sestdien nokrišņu zona būs pārņēmusi visu Latviju – sākumā snigs, vēlāk, sākot no rietumiem, sniegs pāries slapjdraņķī un lietū. Sestdien tikai Kurzemē un valsts vidienē temperatūra pakāpsies mazliet virs nulles, bet svētdien visā Latvijā būs +1..+6 grādus silts.

Nākamnedēļ Kurzemē vidējā diennakts temperatūra saglabāsies virs nulles,

tādējādi jau svētdien būs sācies meteoroloģiskais pavasaris. Nākamnedēļ lielākajā daļā Kurzemes un Zemgales vienlaidu sniega sega nokusīs.

Kad vidējā diennakts gaisa temperatūra piecas dienas pēc kārtas ir virs nulles, par meteoroloģiskā pavasara sākumu uzskatāma šī perioda pirmā diena. Astronomiskais pavasaris sāksies 20. martā, bet jau iepriekš, 5. februārī sākās solārais pavasaris. Solārā ziema ir gada tumšākie trīs mēneši, kad dienas ir visīsākās, un tas ir no aptuveni 5. novembra līdz 5. februārim. Savukārt solārais pavasaris ilgst līdz 7. maijam, kad sākas gada trīs gaišākie mēneši.

LSM

Pievienot komentāru