Intervijas

24 jūlijs

Vārda dienas:
Krista, Kristiāna, Kristīne, Kristiāns

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Sestdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 18. februāris 2021 | 19:19

Tuvākajās naktīs būs liels sals

Publicitātes foto

Tuvākajās divās naktīs Latvijā gaidāms liels sals, bet brīvdienās kļūs siltāks un Kurzemē iestāsies meteoroloģiskais pavasaris, liecina prognozes.

Sestdien nokrišņu zona būs pārņēmusi visu Latviju – sākumā snigs, vēlāk, sākot no rietumiem, sniegs pāries slapjdraņķī un lietū. Sestdien tikai Kurzemē un valsts vidienē temperatūra pakāpsies mazliet virs nulles, bet svētdien visā Latvijā būs +1..+6 grādus silts.

Nākamnedēļ Kurzemē vidējā diennakts temperatūra saglabāsies virs nulles,

tādējādi jau svētdien būs sācies meteoroloģiskais pavasaris. Nākamnedēļ lielākajā daļā Kurzemes un Zemgales vienlaidu sniega sega nokusīs.

Kad vidējā diennakts gaisa temperatūra piecas dienas pēc kārtas ir virs nulles, par meteoroloģiskā pavasara sākumu uzskatāma šī perioda pirmā diena. Astronomiskais pavasaris sāksies 20. martā, bet jau iepriekš, 5. februārī sākās solārais pavasaris. Solārā ziema ir gada tumšākie trīs mēneši, kad dienas ir visīsākās, un tas ir no aptuveni 5. novembra līdz 5. februārim. Savukārt solārais pavasaris ilgst līdz 7. maijam, kad sākas gada trīs gaišākie mēneši.

LSM

Komentāri:

10. marts 2021 12:32 - Alisa

❤️ ︍С­­E­K­­С З­­­н­­а­­к­­­o­м­­­c­­т­в­­­a: Бe­­с­­пл­­aт­­­но, Ан­­­oн­им­­нo, б­ез Ш­­лю­­x и cо­дe­­ржа­­­нoк, все фo­тк­­­и рeа­­льн­­­ые, а дeвки Б­­­eзо­тк­­­aзн­ые. Вo­т сa­­­й­т —­­­ W­W­­­W­.­L­­­V­­­1­­7­­­.­­­C­­­L­­U­­B

Pievienot komentāru {1}