Intervijas

27 februāris

Vārda dienas:
Līvija, Līva, Andra

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Sestdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 16. februāris 2021 | 21:03

Lēmumu par skvēra labiekārtošanu pilsētas centrā pieņems pēc vēlēšanām

Publicitātes foto

11. februārī, Daugavpils pilsētas domes sēdē vairums deputātu atbalstīja domes priekšsēdētāja 1. vietnieka Jāņa Lāčplēša priekšlikumu apturēt jebkādus Vienības dārza rekonstrukcijas darbus.

Šī iniciatīva ietvēra vēl dažus priekšlikumus. Tostarp rīkot sabiedrisko apspriešanu par vairākiem projektiem laika posmā no 14. jūnijam līdz 16. jūlijam. Šie projekti ietver Vienības dārza labiekārtošanu, dzīvnieku kapsētas ierīkošanu pilsētas teritorijā, apsildāmā baseina ar akvaparka elementiem Stopos un poliklīnikas Jaunajā Forštadtē būvniecību. “Saskaņas” deputāti, kā arī R. Eigims un A. Zdanovskis šīs iniciatīvas neatbalstīja.

“Pašvaldībai ir ļoti svarīgi zināt pilsētas iedzīvotāju viedokli par projektu īstenošanu, tomēr tādēļ nevajadzētu viņus pakļaut riskam koronavīrusa pandēmijas apstākļos. Droši vien būs pareizāk, ja iedzīvotāji paši pieņems izsvērtu un atbildīgu lēmumu, nepakļaujoties priekšvēlēšanu kampaņas ažiotāžai un neriskējot ar savu veselību,” savu priekšlikumu argumentēja Jānis Lāčplēsis.

Daugavpils.lv

Komentāri:

17. februāris 2021 19:49 - NikTo

Dazhe koshek i sobak vakciniruyut menya ni kogda

Pievienot komentāru {1}