Intervijas

27 februāris

Vārda dienas:
Līvija, Līva, Andra

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Piektdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
7 .. 9 m/s
Sestdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 16. februāris 2021 | 20:33

Daugavpilī notiks U19 Pasaules kausa basketbolā spēles

Publicitātes foto

Starptautiskā Basketbola federācija ir oficiāli apstiprinājusi, ka U19 Pasaules kausa izcīņa norisināsies Latvijā šīgada jūlijā - spēles notiks Rīgā un Daugavpilī. 15. februārī Daugavpils Olimpiskajā centrā notika šim notikumam veltīta preses konference, kurā piedalījās pilsētas vadība, Latvijas Basketbola savienības, pilsētas sporta struktūru un uzņēmēju pārstāvji. Visi klātesošie norādīja, ka šāda mēroga pasākumam ir liels potenciāls popularizēt Daugavpils vārdu.

Preses konferences norises gaitā kļuva zināms, ka Rīga un Daugavpils uzņems vienādu skaitu dalībnieku komandu: 8 izlases spēlēs galvaspilsētā un 8 pie mums, fināli norisināsies Rīgā. Kopumā Daugavpilī ieradīsies aptuveni 200 cilvēki – izlašu dalībnieki plus pavadošās personas. Pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs norādīja, ka visus sagaida nopietns komandas darbs, bet šīs sacensības kļūs par svarīgo notikumu pilsētas sporta vēsturē. Latvijas Basketbola savienība no savas puses sola sniegt visu iespējamo atbalstu, tostarp konsultācijas epidemioloģiskās drošības nodrošināšanai.

Daugavpilī galvenais akcents tiks likts uz Daugavpils Olimpisko centru, kur, kā plānots, norisināsies spēles, tikmēr Kultūras pils basketbola zālē varēs rīkot kvalitatīvus treniņus. Galvenais partneris sportistu izmitināšanā būs viesnīca “Park Hotel Latgola”.

U19 Pasaules kausam jākļūst par nozīmīgu stimulu vietējās uzņēmējdarbības atbalstam, kas ir smagi cietusi koronavīrusa pandēmijas dēļ. Atkarībā no situācijas, labumu var gūt ne tikai viesmīlības nozares pārstāvji, bet arī citās sfērās strādājošie uzņēmēji.

Koronavīrusa dēļ zem jautājuma pagaidām ir skatītāju piedalīšanās Pasaules kausa spēlēs. Ja situācija uzlabosies, šāda iespēja noteikti tiks nodrošināta. Taču jebkurā gadījumā tiks organizētas translācijas un sacensību gaita tiks atainota medijos.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru