Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 15. februāris 2021 | 20:08

Riebiņu novadā trīsstāvu dzīvojamā mājā noticis sprādziens

Publicitātes foto

Svētdien, 14. februārī, Riebiņu novadā trīsstāvu dzīvojamā mājā noticis sprādziens, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Svētdien plkst.19.48 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Riebiņu novadu, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā noticis sprādziens. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka pirmā stāva dzīvoklī, iespējams, nepareizas apkures ierīces ekspluatācijas dēļ bija noticis sprādziens un bija izbiruši dzīvokļa un kāpņu telpas logu stikli.

Degšanas notikuma vietā nebija.

Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas izglāba vienu cilvēku, kurš bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Tāpat glābēji evakuēja vēl piecus cilvēkus.

Pašvaldība nodrošināja evakuēto mājas iedzīvotāju izmitināšanu.

LSM

Pievienot komentāru