Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 9. februāris 2021 | 14:31

VID atklāj gandrīz pusmiljonu kontrabandas cigarešu kravas vilcienos

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde kravas vilcienu kontroles laikā novērsa 491 000 cigarešu (24 550 paciņas) kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas vagonos, ar kuriem no Baltkrievijas tika ievesta koksnes šķelda un tērauda izstrādājumi, paziņojumā medijiem informēja VID.

Sestdien, 6.februārī, Daugavpils preču stacijā muitas amatpersonas pārbaudīja kravas vilciena vagonu, kas padziļinātās kontroles veikšanai bija novirzīts, pamatojoties uz skenēšanas attēlu analīzes rezultātiem. No Baltkrievijas ievestajā koksnes šķeldas kravā bija paslēpti pieci iepakojumi ar cigaretēm. Tajos atradās 36 000 (1800 paciņas) cigarešu "NZ Gold" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Skenējot cita vilciena sastāvu, Indras muitas kontroles punkta muitas amatpersonām arī radās aizdomas par nedeklarētu preču pārvietošanu šķeldas kravā. Veicot sastāva pārbaudi, Valsts robežsardzes darbinieki divos vagonos konstatēja no muitas kontroles slēptas cigaretes. Kontroles rezultātā izņemti 25 000 cigarešu (1250 paciņas) “Premjer”.

Tāpat skenēšanas attēlu analīzes rezultātā Indras kontroles punktā muitas amatpersonas 1.februārī atklāja cigaretes, kas bija paslēptas šķeldas kravā. Padziļinātā kontrole tika veikta Daugavpils preču stacijā. Atrokot šķeldu, muitnieki konstatēja 22 iepakojumus ar cigaretēm. Tajos atradās 110 000 cigaretes "Premjer" (5500 paciņas). Tajā pašā dienā Daugavpils preču stacijā muitas amatpersonas cita vilciena sastāva vagonā ar šķeldas kravu atklāja vēl 100 000 (5000 paciņas) “Premjer” markas cigarešu.

Savukārt šī gada 30.janvārī, veicot kravas vilciena pārbaudi Indras kontroles punktā, muitas kinologs ar darba suni atklāja cigarešu slēptuvi vagonā ar metāla izstrādājumu kravu. Dzelzs un neleģētā tērauda velmējumu ruļļos bija noslēpti iepakojumi ar cigaretēm. Kontroles rezultātā izņemti 220 000 cigarešu (11 000 paciņas) “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Valstij nenomaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir aptuveni 77,5 tūkstoši eiro.

LSM  

Pievienot komentāru