Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 2. februāris 2021 | 22:28

Iereibis vīrietis Latgalē no policijas mēģina atpirkties ar 1000 eiro

Publicitātes foto

Pirmdien, 1. februārī, kāds iereibis autovadītājs pēc bēgšanas no Valsts policijas (VP) piedāvāja likumsargiem 1000 eiro kukuli. Policijā uzsākts kriminālprocess, portālu "Delfi" informēja VP pārstāve Lāsma Kursīte.

Ap pulksten 23.25 Kārsavā likumsargi patrulēšanas laikā pamanīja transportlīdzekli "Audi", kura vadītāja braukšanas maniere izraisīja aizdomas par to, ka transportlīdzekļa vadītājs varētu būt alkohola vai citu apreibinošu vielu reibuma stāvoklī.

Brīdī, kad autovadītājs pamanīja VP dienesta transportlīdzekli, tas mainīja kustības virzienu, veicot rupju ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu – ceļa zīmes "Iebraukt aizliegts" neievērošanu.

Likumsargi pieņēma lēmumu uzsākt pakaļdzīšanos.

Aptuveni pēc 30 minūtēm Baltinavas novadā transportlīdzeklis tika apturēts un tā vadītājs aizturēts.

Persona pie transportlīdzekļa stūres bija sēdusies 2,49 promiļu alkohola reibuma stāvoklī.

Lai izvairītos no administratīvās atbildības, VP transportlīdzeklī vīrietis likumsargiem piedāvāja 1000 eiro kukuli.

Šobrīd vīrietim par kukuļa piedāvājumu policijas darbiniekiem draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 323. panta 1. daļas par kukuļa piedāvāšanu valsts amatpersonai, par ko kā sodu iespējams piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Delfi

Pievienot komentāru