Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 31. janvāris 2021 | 20:32

VID kravas auto un vilcienos uziet 519 000 kontrabandas cigarešu

Valsts policija

Valsts ieņēmumu dienests (VID), veicot kravas vilcienu un automobiļu kontroli, novērsis 519 800 cigarešu kontrabandu, portālu "Delfi" informēja VID.

Cigaretes bija noslēptas kravas vilcienu vagonos, ar kuriem no Baltkrievijas tika ievesta koksnes šķelda, zāģskaidas, tērauda stieples, kā arī vilciena cisternu un automobiļu kabīnes konstrukcijās.

Ceturtdien, 28. janvārī, Indras muitas kontroles punkta amatpersonām, veicot no Baltkrievijas iebraukuša kravas vilciena skenēto attēlu analīzi, radās aizdomas par nedeklarētu preču slēpšanu šķeldas kravā.

Kontrole tika veikta Daugavpils preču stacijā. Atrokot šķeldu, muitas amatpersonas konstatēja iepakojumus ar cigaretēm. Kontroles rezultātā izņemtas 36 000 cigaretes "NZ" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

27. janvārī Daugavpils preču stacijā muitas amatpersonas sadarbībā ar Pārtikas un veterinārā dienesta inspektoru veica pārtikas un veterinārās aprites kontrolei pakļautas kravas kontroli. Atverot vagonu, atklājās, ka tajā atrodas metālizstrādājumi, bet tērauda stiepļu ruļļos un starp tiem bija noslēpts ievērojams daudzums cigarešu. Vagonā atradās 173 200 cigaretes ''Premjer''.

26. janvārī Silenes muitas kontroles punktā, pārbaudot no Baltkrievijas iebraukušu kravas automobili, muitas amatpersonas kabīnē atklāja kontrabandas cigaretes. Slēptuvi palīdzēja uziet muitas darba suns. Kabīnē aiz apšuvuma, zem guļamvietas un instrumentu panelī bija paslēptas 7420 cigaretes "Marlboro" bez akcīzes markām un "NZ" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

25. janvārī Indras muitas kontroles punktā muitnieki skenēšanas attēlu analīzes rezultātā atklāja nedeklarētas cigaretes šķeldas kravā. Daugavpils preču stacijā, veicot padziļināto kontroli, konstatētas 72 000 cigaretes "Premjer". Veicot cita vilciena sastāva kontroli, robežsargs pusvagonā ar zāģskaidu kravu konstatēja cigaretes. Kontrole tika turpināta Daugavpils preču stacijā. Muitnieki, atrokot zāģskaidas, izņēma 36 800 cigarešu "Premjer".

Savukārt 24. janvārī sadarbībā ar robežsargiem tika atklāti 20 000 cigarešu "NZ", kas bija noslēptas sešu vilciena cisternu naftas produktu noliešanas lūkās.

Indras muitas kontroles punktā veiktās vilciena sastāva skenēšanas attēlu analīzes rezultātā šī gada 23. janvārī divos vagonos ar šķeldas kravu Daugavpils preču stacijā muitas amatpersonas atklāja 174 380 cigaretes "Premjer" un "NZ".

Muitas kontroles laikā konstatējot noziedzīga nodarījuma pazīmes, lietu materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.

Delfi

Pievienot komentāru