Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 26. janvāris 2021 | 20:17

Deputāti skata 2021. gada pašvaldības budžeta projektu

D-fakti.lv

augavpils pašvaldības 2021. gada budžeta izstrādes darba grupa ir pabeigusi darbu un budžeta projekts tiek piedāvāts izskatīšanai Domes deputātiem. 26. janvārī ārkārtas Finanšu komitejas sēdē deputāti sāka skatīt budžeta projektu.2021. gada Daugavpils pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumi tiek paredzēti 97 889 746 eiro apmērā, izdevumi 123 439 822 eiro apmērā. Budžeta ieņēmumu daļa samazinās par 2,6 miljoni eiro, budžeta izdevumu daļā samazinājums ir miljons eiro.

Budžeta izdevumu struktūrā galvenās nozares ir izglītība, ekonomiskā darbība, sociālā joma, pilsētas teritorijas uzturēšana. Ir paredzēti līdzekļi arī investīcijas projektiem.

Galīgo lēmumu par Daugavpils pašvaldības budžetu 2021. gadam deputāti pieņems Domes sēdē.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru