Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 26. janvāris 2021 | 20:11

Renovētā glābšanas stacija tiek nodota ekspluatācijā

Daugavpils.lv

Stropu aktīvās atpūtas zonas infrastruktūra turpina attīstīties un piedzīvot pozitīvas pārmaiņas. Noslēgumam tuvojas glābšanas stacijas ēkas Stropu ielā 40 renovācija: tagad šeit atradīsies ne vien Pašvaldības policijas glābēju postenis, bet arī moderni aprīkotā airētāju treniņu bāze un publiski pieejamas labierīcības, ko vasaras sezonā varēs izmantot atpūtnieki. Šobrīd objekts ir nodošanas stadijā.

Glābšanas stacijas infrasatruktūras modernizācijas ietvaros ir renovēta ēkas fasāde, nosiltināts jumts un modernizētas iekštelpas. Faktiski no iepriekšējās ēkas ir palikušas vien ārsienas un nesošās konstrukcijas. Telpas ir pārvērtušās līdz nepazīšanai: ir dāļeji mainīts planojums, pilnībā nomainītas visas inženierkomunikācijas, no jauna izbūvētas ventilācijas un apkures sistēmas, ēka aprīkota ar ugusnrdošības un videonovērošanas sistēmām.

Renovētajā ēkā darbosies Pašvaldības policijas postenis, kas uzraudzīs kārtību promenādes apkārtnē, vasaras laikā sekos līdzi atpūtnieku, bet ziemā – ledus makšķernieku drošībai. Telpās ievāksies arī airētāji, kuru vajadzībām ir ierīkotas treniņu telpas un ģērbtuves ar dušām, un pavisam drīz sāksies arī trenažieru zāles iekārtošana, lai varētu pilnvērtīgi trenēties visa gada laikā.

Stropu centrālās pludmales apmeklētājiem jaunajā atpūtas sezonā būs pieejamas tualetes, tajā skaitā labierīcības invalīdiem, kā arī speciāla telpa bērnu kopšanai. Taču ar to objekta uzlabošana nebeigsies: nākamais solis ir piegulošās teritorijas labiekārtošana. Līgums uz šo darbu izpildi jau ir noslēgts. Paredzēts pārcelt pie glābšanas stacijas esošo žogu, izveidot laukumu ar cieto segumu un izbruģēt celiņus, salikt soliņus, atkritumu urnas un laternas, ierīkot aktīvās atpūtas zonu un puķudobes. Šos darbus uzsāks, tiklīdz būs apstiprināta tehniskā dokumentācija un ļaus laikapstākļi. Plāno, ka šogad pie glābšanas stacijas tiks izveidota arī speciāla pludmale cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru