Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 26. janvāris 2021 | 20:08

Robežsargi izņem vairāk nekā 20 tūkstošus kontrabandas cigarešu

Robežsardze

Pirmdien, 25. janvārī, robežsargi Krāslavas novadā izņēma vairāk nekā 20 tūkstošus kontrabandas cigarešu, portālu "Delfi" informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jolanta Babiško.

Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes robežsargi, pārbaudot informāciju par cigarešu nelikumīgu pārvietošanu, Krāslavas dzelzceļa stacijas teritorijā kāda vilciena vagonā konstatēja piecus iepakojumus ar "Premjer" markas cigaretēm, kas bija paslēptas šķeldas kravā.

Kopumā robežsargi izņēma 24 980 cigaretes "Premjer" ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu izgatavošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, pēc Krimināllikuma 221. panta pirmās daļas uzsākts kriminālprocess.

Delfi

Pievienot komentāru