Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 24. janvāris 2021 | 22:09

Konference “Baltkrievu lasījumi” aicina iesniegt pieteikumus dalībai

BKC

2021.gada 19.februārī Daugavpils Baltkrievu kultūras centrs (BKC) organizēs II Starptautisko konferenci “Baltkrievu lasījumi”, kurā piedalīsies zinātnieki un pētnieki no Latvijas un Baltkrievijas, kā arī ārzemju baltkrievu pārstāvji. Pasākums ir veltīts Starptautiskajai dzimtās valodas dienai un notiks ZOOM platformā.

Konferences “Baltkrievu lasījumi” mērķis ir Latvijas un Baltkrievijas kultūras sakaru, Latvijas baltkrievu diasporas izzināšana. Sakaru nostiprināšana ar zinātniekiem un pētniekiem, kuri strādā dotajos virzienos.

Aicinām visus interesentus ņemt dalību konferencē “Baltkrievu lasījumi” Daugavpilī. Lai piedalītos konferencē ir jāiesniedz sava ziņojuma teksts uz Baltkrievu kultūras centra e-pastu cbk@inbox.lv līdz 2021.gada 15.februārim. Teksta prasības: šrifts Times New Romans, izmērs – 12, rindstarpa – 1,5 rindiņas. Uzstāšanas laiks vienam dalībniekam: 10-15 minūtes.

Konference “Baltkrievu lasījumi” notiks 2021.gada 19.februārī ZOOM platformā.

Organizators: Baltkrievu kultūras centrs. Sākums plkst. 11.00
Dalība konferencē ir bezmaksas.

 

Baltkrievu kultūras centrs

Pievienot komentāru