Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 23. janvāris 2021 | 23:59

Robežsargi izņem 50 000 kontrabandas cigarešu

Robežsardze

Otrdien, 19. janvārī, robežsargi Daugavpilī par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu aizturēja vienu cilvēku un izņēma vairāk nekā 50 000 kontrabandas cigarešu, portālu "Delfi" informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jolanta Babiško.

Robežsargi, pārbaudot informāciju par cigarešu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai, Daugavpilī, kāda garāžu kooperatīva apkaimē, konstatēja divus vīriešus, kuri no dzelzceļa šķirošanas parka puses pārvietoja vairākus melnā polietilēna plēvē ietītus saiņus un iekrāva tos "Renault" markas automašīnā, kura uzreiz aizbrauca.

Pēc neilga brīža robežsargi apturēja iepriekš minēto automašīnu, kuru vadīja 1977. gadā dzimis Latvijas nepilsonis. Automašīnas apskates rezultātā tās bagāžas nodalījumā robežsargi konstatēja 10 melnā polietilēna plēvē ietītus taisnstūrveida iepakojumus.

Kopumā robežsargi izņēma 50 000 cigaretes "Premjer" un 40 cigaretes "NZ Gold" ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu lielā apmērā pēc Krimināllikuma 221. panta trešās daļas uzsākts kriminālprocess. Likumpārkāpējs ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Delfi

Pievienot komentāru