Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 19. janvāris 2021 | 08:22

Kravas auto un vilcienā atklāj vairāk nekā 338 000 kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kravas vilciena un automašīnu kontroli, novērsa 338 640 cigarešu jeb 16 932 paciņu kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas vagonos ar šķeldas kravu, automašīnas kabīnē un piekabes grīdā.

Veicot kontroles pasākumus ceturtdien un piektdien, VID Muitas pārvaldes amatpersonas atklāja, ka kravas vilcienā, kas caur Indras muitas kontroles punktu (MKP) iebrauca Latvijā no Baltkrievijas, ir noslēptas cigaretes.

Izvērtējot skenēšanas attēlus, muitas riska analīzes eksperti secināja, ka vairākos vagonos ar šķeldas kravu, iespējams, atrodas nedeklarētas preces, tādēļ nepieciešams veikt šo vagonu padziļinātu kontroli. Tā tika veikta Daugavpils preču stacijas MKP.

Atrokot šķeldu, muitnieki trīs vagonos konstatēja iepakojumus ar cigaretēm. Šķeldas atrakšanā muitai palīdzēja arī SIA "LDz Cargo" darbinieki. Kontroles rezultātā tika izņemtas 280 000 cigaretes "Premjer" un "NZ", kopumā 14 000 paciņas, ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Savukārt, Pāternieku MKP amatpersonas ceturtdien no muitas kontroles paslēptas cigaretes atklāja kādā kravas auto, kas iebrauca no Baltkrievijas. Transportlīdzekļa kabīnē zem vadītāja guļamvietas un citur bija noslēptas dažādu marku – "Marlboro", "Winston", "Camel", "Qeen" u.c. – cigaretes, kā arī karsējamā tabaka. Transportlīdzekļa vadītājs bija mēģinājis nelegāli ievest Latvijā 9080 cigaretes jeb 454 paciņas un 159 gramus karsējamās tabakas.

Otrdien Silenes MKP muitas amatpersonas, veicot kravas auto padziļināto kontroli, atklāja nedeklarētas cigaretes, kas bija noslēptas piekabes grīdā zem kravas. Kontroles rezultātā piekabes konstrukcijā tika konstatētas nedeklarētas 49 560 cigaretes "NZ" jeb 2478 paciņas ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Muitas kontroles laikā konstatējot noziedzīga nodarījuma pazīmes, lietu materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.

Delfi

Pievienot komentāru