Intervijas

2 marts

Vārda dienas:
Laila, Lavīze, Luīze

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Diena
7 .. 9 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Otrdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 18. janvāris 2021 | 08:52

Nedēļas otrajā pusē sāksies atkusnis

meteolapa.lv

Nedēļas otrajā pusē laiks Latvijā kļūs krietni siltāks un gaidāms atkusnis, liecina prognozes.

Otrdienas un trešdienas naktī temperatūra pazemināsies līdz -10..-15 grādiem, vietām austrumos vēl līdz -16..-20 grādiem, bet siltāks būs piekrastē – ap -5..-9 grādiem.

Kurzemē jūtami siltāks kļūs jau trešdienas pēcpusdienā, kad tur gaiss iesils līdz 0..+2 grādiem, bet pārējo valsti atkusnis būs aptvēris ceturtdien, kad temperatūra sasniegs +1..+4 grādus.

Nedēļas nogalē temperatūra svārstīsies ap nulli, lielākoties -2..+4 grādu robežās. Bieži gaidāmi nelieli nokrišņi – gan lietus, gan sniegs. Plašākā nokrišņu zona Latviju šķērsos trešdienas vakarā un naktī uz ceturtdienu, kad sākotnēji snigs un putinās, vēlāk sniegs pāries slapjdraņķī un lietū.

Šonedēļ valdošie būs dienvidu vēji, kas stiprāki būs trešdien un ceturtdien.

LSM 

Pievienot komentāru