Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 5. janvāris 2021 | 21:59

Noslēdzās 15.vidusskolas sporta zāles rekonstrukcija

Aizvadītā gada nogalē būvniecības darbi noslēgušies Daugavpils 15.vidusskolas sporta zālē. Skolēni un pilsētas basketbola komandu spēlētāji pavisam drīz iegūs pēc augstākiem standartiem aprīkotu vietu sporta stundām un treniņiem, bet Daugavpils – sporta objektu, kas varēs uzņemt arī valsts līmeņa sacensības.

Jautājums par 15.vidusskolas sporta zāles renovāciju bija aktuāls jau sen: viena no pilsētā lielākajām skolu sporta zālēm nebija pieredzējusi kapitālo remontu kopš mācību iestādes atvēršanas tālajā 1978. gadā. 2020.gada budžetā pašvaldība bija atvēlējusi vairāk nekā pusmiljonu eiro tās modernizācijai.

Būvdarbi sākās maijā un nu ir praktiski noslēgušies. Remonts veikts visā zālē (654,4 m2 platībā) un balkonā, ir pārplānotas palīgtelpas (149,90 m2 platībā), no jauna izbūvējot ģērbtuves , dušas telpas, tualetes un treneru telpas, atjaunoti griesti, ierīkota mūsdienīga ventilācijas sistēma, izbūvēta ugunsdrošības sistēma, modernizēta apkures sistēma, uzstādīta jauna vingrošanas siena un vingrošanas aprīkojums, jauni basketbola grozi ar vairogiem, kā arī vairogu pacelšanas iekārtas, kas ļauj padarīt zāli piemērotu arī volejbola u.c. sacensībām, grīdas segums pilnībā nomainīts uz profesionālo. Tuvākajā laikā uzstādīs arī elektronisko informācijas tablo, un tad zāle būs atbilstoša visiem normatīviem, lai šeit varētu rīkot augstākā ranga basketbola turnīrus.

Līdz ar šīs zāles rekonstrukciju pilsētas skolu sporta infrastruktūras sakārtošana būs praktiski pabeigta. Taču pašvaldībai ir lieli plāni attiecībā arī uz citu objektu pilnveidošanu un jaunu objektu izveidi . Tā, piemēram, tuvākajā laikā tiks pabeigta jauna seguma ieklāšanas Sporta skolas volejbola zālē. Plānos ir arī futbola infrastruktūras attīstība un vieglatlētikas manēžas izveide, kā arī citas ieceres.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru