Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 1. janvāris 2020 | 21:19

Daugavpilī NMPD brigādes auto un 'Volvo' sadursmē divi cietušie

Publicitātes foto

Daugavpilī sadursmē starp Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes automobili un citu automašīnu cietuši divi cilvēki, apstiprināja Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte, ziņo LETA.

Izsaukumu policija saņēmusi pulksten 10.54. Likumsargu rīcībā esošā informācija liecina, ka mediķu automašīna "Subaru" ceļa līkumā saslīdējusi, līdz ar to notikusi sadursme ar citu automašīnu "Volvo".

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka negadījumā cietuši divi cilvēki.

Savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Elīna Jurēvica informēja, ka dodoties uz izsaukumu palīgā citai brigādei, šajā negadījumā iesaistīta Daugavpils ārsta speciālista brigāde.

Nelaimē cieta abi mediķi kas atradās dienesta automašīnā. Mediķi bija pie samaņas un guvuši dažādus ķermeņa sasitumus. Viņi nogādāti slimnīcā.

Otras automašīnas pasažieri no mediķu palīdzības atteicās.

Delfi

Pievienot komentāru