Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 30. decembris 2020 | 19:46

Izveidota pastmarka "Daugavpils cietoksnim 210"

Daugavpils.lv

29. decembrī Daugavpils vēsturiskās rekonstrukcijas klubs pasniedza Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājam I. Prelatovam un priekšsēdētāja vietniekam J. Dukšinskim Daugavpils cietokšņa 210. gadadienai veltīto pastmarku.

2020.gadā tika atzīmēti 210 gadi kopš Daugavpils cietokšņa celtniecības uzsākšanas. Gada nogalē vēsturiskās rekonstrukcijas klubs ir pasūtījis personalizēto pastmarku Latvijas Pasta platformā “Mana pastmarka” ar individuālo dizainu (skats uz cietokšņa Nikolaja vārtiem un koka tiltu no aizsarggrāvja) un nominālvērtību 1.00 EUR. Pastmarkai ir uzraksts “Latvija” un elementi pret viltojumiem, tā ir īsta pastmarka un to var izmantot sūtījumiem Latvijas teritorijā. Personalizētas pastmarkas kopējā tirāža ir 100 eksemplāri, tā ir domāta Daugavpils kultūras mantojuma popularizēšanai. Pirmos eksemplārus pasniedza Daugavpils domes vadībai pateicībā par sadarbību un atbalstu, vēsturiskās rekonstrukcijas pasākumus un festivālu “Dinaburg 1812” rīkojot. Viens pastmarkas eksemplārs tiks nodots pilsētas muzejam glabāšanai, pie dažiem eksemplāriem tiks kluba sadarbības partneri.

Daugavpils vēsturiskās rekonstrukcijas klubs nodarbojas ar reģionālās vēstures pētniecību un popularizēšanu. Klubs ir pazīstams kā aktīvs kultūras pasākumu dalībnieks cietoksnī, atdarinot Daugavpils cietokšņa 1812. gada garnizona štāba darbību.

Nākamajā gadā pastmarku “Daugavpils cietoksnim 210” varēs iegādāties Daugavpils Tūrisma un informācijas centrā, kā arī Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru