Intervijas

24 februāris

Igaunijas Republikas neatkarības diena

Vārda dienas:
Diāna, Dina, Dins

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Trešdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 20. decembris 2020 | 20:39

Kravas vilcienos likumsargi uziet 450 000 kontrabandas cigarešu

VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes un Valsts robežsardzes amatpersonas, veicot kravas vilcienu kontroli, novērsa 450 000 cigarešu kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas vagonos ar tērauda stiepļu un šķeldas kravām, portāls “Delfi” uzzināja VID.

Tā ceturtdien, 17. decembrī, Valsts robežsardzes veikto kontroles pasākumu rezultātā kontrabandas cigaretes tika uzietas kravas vilcienā, kas iebrauca Latvijā no Baltkrievijas.

Indras muitas kontroles punktā robežsargi un muitnieki, kopīgi pārbaudot vagonu ar tērauda izstrādājumu kravu, konstatēja, ka stiepļu ruļļos ir noslēpti iepakojumi ar cigaretēm. Kontroles rezultātā tika izņemti 220 000 cigarešu "Premjer" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Savukārt 14. decembrī, pamatojoties uz Indras MKP muitas amatpersonu veikto skenēšanas attēlu analīzi, Daugavpils preču stacijā tika veikta vagona ar šķeldas kravu kontrole.

Tās laikā muitas amatpersonas konstatēja, ka šķeldā ierakti 23 iepakojumi ar cigaretēm. Tajos atradās kopumā 230 000 cigarešu "Premjer" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Valstij nenomaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir aptuveni 71 000 eiro.

Abu šo lietu materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesu uzsākšanu.

Delfi

Pievienot komentāru {1}