Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 17. decembris 2020 | 17:53

Daugavpils dome turpina attīstīt pilsētas suvenīru ideju

Pirmssvētku laiks ir īstais brīdis, lai meklētu dāvanas un suvenīrus saviem radiniekiem un draugiem, tai skaitā arī tādus, kas kādā veidā simbolizē mūsu pilsētu. Kopš šī gada Daugavpilī norit aktīvs darbs, atgriežoties pie idejas par izstrādājumiem ar pilsētas simboliku, ieskaitot “ēdamus suvenīrus”. Šobrīd ar pašvaldības centieniem tiek piedāvāti Daugavpils vafeļu, raušu un kafijas zīmoli, savukārt jaunajā gadā šo sarakstu plānots papildināt.

Decembrī par patīkamu papildinājumu suvenīru klāstam kļuva divu veidu lielie rauši: “Svētku” un “Tradicionālais”, kas gatavots pēc rauša “Daugava” senās receptes. Turklāt pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tagad ir pieejama arī īpaša “pilsētas kafija”, kas pagatavota no vairākām kvalitatīvām uzmundrinošā dzēriena šķirnēm. Tas viss kļuva iespējams, pateicoties vietējo uzņēmēju darbam, kuri ir ieguldījuši daudz pūļu šo jauno zīmolu radīšanā.

Visi minētie suvenīri tiks pasniegti kā dāvanas pašvaldības sadarbības partneriem, diplomātisko misiju pārstāvjiem, centīgākajiem darbiniekiem un kā balva pilsētas Jaungada rotājumu konkursa uzvarētājiem. Savukārt ikviens interesents var tos iegādāties Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 22), kur pieejamas arī citas simboliskas dāvanas, kas ataino dažādas nozīmīgas Daugavpils vietas. Šeit var iegādāties arī krāsainus lielos un mazos kalendārus 2021. gadam, kuros atveidoti fotogrāfes Džeinas Saulītes darbi. Drīz tie nonāks arī Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā (Nikolaja ielā 5) un Šmakovkas muzejā (Rīgas ielā 22a). Jāatzīmē, ka pēc nesen veiktās cenu pārskatīšanas, daudzi suvenīri ir kļuvuši vēl pieejamāki pircējiem.

Sakarā ar pēdējiem ar Covid-19 saistītajiem ierobežojumiem suvenīru tirdzniecība sestdienās un svētdienās nenotiek (minētās iestādes turpina strādāt un piedāvāt ekskursijas). Vairāk informācijas portālā www.visitdaugavpils.lv.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru