Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 16. decembris 2020 | 12:23

Par COVID-19 saslimstības uzliesmojumu Pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā tiks veikta dienesta izmeklēšana

15. decembrī Daugavpils Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs sasauca Daugavpils sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas sēdi, kuras laikā bija analizēta situācija Pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā, sprieda par turpmāko darbību.

Tika uzklausīti epidemiologi, Daugavpils Reģionālās slimnīcas vadība. Pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā veikta masveidīga testēšana pēc tam, kad tur konstatēja saslimšanas gadījumu. Saslimuši gan darbinieki, gan centra klienti. Centra vadītāja pienākumu izpildītāja Gaļina Ļipovskaja informēja, ka darba nespējas lapa ir 46 darbiniekiem, 35 darbiniekiem ir pozitīvs tests. Klientu vidū uz doto brīdi ir 57 pozitīvi testi, testu rezultāti turpina nākt, tāpēc saslimušo varētu būt vairāk. Saslimušie klienti ir izolēti, centrs ir izstrādājis rīcības programmu, atbilstoši visām rekomendācijām. SPKC speciālisti uzrauga situāciju šajā sociālajā iestādē.

 No darbiniekiem visvairāk saslimušo ir centra ēdināšanas blokā, tāpēc aktuāla problēma kļūst ar ēdināšanu. Ir uzdots pašvaldības speciālistiem izvērtēt iespējas atrisināt šo problēmu. Uzdots centra darbiniekiem pastāvīgi novērot klientus, ja rodas problēmas, jāsazinās ar ģimenes ārstiem, kas apkalpo centra klientus. Daugavpils reģionālā slimnīca ir gatava palīdzēt gan ar konsultācijām, gan ar ambulatoriem izmeklējumiem, ja tādi būs nepieciešami centra klientiem.

Situācija iestādē tiek pastiprināti kontrolēta. Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs uzdeva sagatavot rīkojumu par dienesta izmeklēšanu saistībā ar radušos situāciju.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru {3}