Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 16. decembris 2020 | 12:21

Ir izdots kalendārs ar Daugavpils skatiem

Klajā nācis Daugavpils pilsētas domes izdotais kalendārs 2021. gadam ar Daugavpils pilsētas skatiem. Fotogrāfiju autors ir Daugavpilī un Latvijā pazīstamā fotogrāfe, Džeina Saulīte. Ir pieejami divi kalendāru veidi – sienas kalendārs un mazais galda kalendārs.

Kalendāri tiks izmantoti Daugavpils pilsētas domes reprezentācijas mērķiem, bet no rītdienas, 16. decembra, tos var arī iegādāties Daugavpils Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 22a), kas strādā katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00. Lielā sienas kalendāra cena ir 3,80 EUR, galda kalendāra cena – 2,30 EUR. Tūrisma informācijas centrā ir iespējams iegūt bezmaksas informāciju par tūrisma iespējām Daugavpilī un Daugavpils novadā, kartes, ceļvežus, brošūras, tūrisma mītņu un tūrisma pakalpojumu sniedzēju informatīvos materiālus, kā arī tūrisma informatīvos materiālus par Latviju un kaimiņvalstīm. Te var pieteikt Daugavpils pilsētas apskates ekskursijas, ekskursijas pa Daugavpils cietoksni un Šmakovkas muzeju, iegūt informāciju par pasākumiem, kā arī iegādāties suvenīrus.

Tuvākajā laikā kalendāri kļūs pieejami arī Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā (Nikolaja ielā 5) un Šmakovkas muzejā (Rīgas ielā 22a). Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs apkalpo klientus katru dienu no plkst. 9.30 līdz 18.00, savukārt Šmakovkas muzejs ir atvērts no plkst. 11.00 līdz 19.00 katru dienu, izņemot pirmdienu.

Informējam, ka sestdienās un svētdienās suvenīru tirdzniecība tiek pārtraukta sakarā ar “Covid-19” ierobžojumiem.

 

Informācija:

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra

Tālr. +371 65422818, +371 26444810

E-pasts: turisms@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel

Daugavpils
 

Pievienot komentāru