Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 15. decembris 2020 | 17:04

Tiks sasaukta CA komisijas sēde sakarā ar situāciju Daugavpils pansionātā

Veicot testēšanu uz COVID-19 Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajā centrā atklājās 70 pozitīvi gadījumi gan darbinieku, gan klientu vidū.

Daugavpils Domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs uzskata, ka situācija ir ļoti neviennozīmīga. Nekādā gadījumā nedrīkstēja pieļaut noklusēšanu, iestādes vadībai bija operatīvi jāreaģē un jāorganizē visi nepieciešamie drošības pasākumi, kā arī nekavējoties jāinformē atbildīgās amatpersonas. Šīs iestādes vadības pārziņā ir liels cilvēku skaits, tie ir gan darbinieki, gan klienti, kas ir augsta riska grupā. Iestādē tiks veikta pārbaude, pēc kā amatpersonas tiks sauktas pie atbildības atbilstoši likumdošanai.

15.decembrī tiks sasaukta Civilās aizsardzības komisijas sēde, kad tiks izvērtēta, analizēta situācija iestādē, noteiks, kas vainojams pie uzliesmojuma, kā rīkoties esošajā situācijā.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru {3}