Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 15. decembris 2020 | 16:56

Sociālais dienests izsniedz Jaungada dāvanas bērniem

Kopš pagājušās nedēļas Daugavpils Sociālais dienests ir uzsācis tradicionālo Jaungada dāvanu izsniegšanu bērniem ar invaliditāti, bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm (līdz 14 gadu vecumam ieskaitot), kā arī bērniem, kuriem ar bāriņtiesas lēmumu noteikta ārpusģimenes aprūpe. Saldumu komplektus var saņemt dienas centrā “Saskarsme” Liepājas ielā 4, turklāt dāvanas būs iespējams saņemt arī nākamā gada sākumā.

Kopumā Sociālais dienests ir sagatavojis vairāk nekā 1200 dāvanu komplektus, kurus atkarībā no ģimenes statusa var saņemt, uzrādot atbilstošu dokumentu: personu apliecinošu dokumentu, izziņu par trūcīgas/maznodrošinātas personas statusu, bērna invaliditātes apliecību vai bāriņtiesas lēmumu aizbildņiem. Audžuģimenes var saņemt dāvanas Sociālā dienesta ģimenēm ar bērniem sektorā K. Valdemāra ielā 13 (1. stāvs) pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 28454732.

Dāvanu izsniegšana notiek noteiktās dienās no plkst. 8.00 līdz 16.00 saskaņā ar iestāžu darba grafiku: 15., 16., 17. decembrī, 21., 22. decembrī un 28., 29. decembrī.

Sociālais dienests atgādina, ka klientu pieņemšana apkalpošanas centros notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruņiem 654 49907, 654 49908 vai 22814696 (BITE). Šobrīd aktīvi notiek braukšanas karšu noformēšana daudzbērnu ģimenēm 2021. gadam – atbalsts braukšanai sabiedriskajā transportā (tramvajā un autobusā) pienākas diviem daudzbērnu ģimenes locekļiem. Sīkāku informāciju var uzzināt Sociālā dienesta portālā www.socd.lv.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru