Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. decembris 2020 | 17:51

Miris Daugavpils Pašvaldības policijas priekšnieks Genādijs Kaminskis

48 gadu vecumā miris Daugavpils Pašvaldības policijas priekšnieks Genādijs Kaminskis, apstiprināja Daugavpils pašvaldībā, ziņo LETA.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Kaminskis par pašvaldības policijas priekšnieku tika iecelts 2017. gadā.

Viņš pašvaldības policijā strādāja kopš 1995. gada, bet kopš 2002. gada pildīja policijas priekšnieka vietnieka pienākumus.

Kā vēsta Daugavpils pilsētas portāls "Gorod.lv", Kaminskis bijis veselīga dzīvesveida piekritējs, tādēļ daudzi bijuši šokēti, uzzinot, ka viņš nokļuvis slimnīcā, kur cīnījies par savu dzīvību.

Kaminskis miris naktī uz 11. decembri.

Daugavpils domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs ("Mūsu partija") piektdienas, 11. decembra, vakarā sarunu atteica, aizbildinoties, ka ir vēls.

Delfi

Pievienot komentāru