Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. decembris 2020 | 18:56

Remonts Daugavpils Stropu pamatskolas-attīstības centra ēkā Mihoelsa ielā 4 ir noslēdzies

10. decembrī Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) pārstāvji veica objekta apsekošanu Daugavpils Stropu pamatskolas-attīstības centra pirmsskolas izglītības iestādē Mihoelsa ielā 4, kur tika īstenots energoefektivitātes paaugstināšanas projekts. Inspektori apskatīja visas ēkas no ārpuses un no iekšpuses, sniedzot savus komentārus par dažiem trūkumiem, kurus tuvākajā laikā ir jānovērš.

Plānots, ka objekts tiks nodots ekspluatācijā līdz šī gada beigām.

Energoefektivitātes projekta ietvaros, kas tika īstenots ar ERAF līdzfinansējumu, tika nosiltināta fasāde, cokola stāvs, jumts, nomainīti logi un durvis, ventilācijas sistēma un rekonstruēta siltumapgādes sistēma. Tika veikts telpu iekšējais remonts, labiekārtota teritorija, nodrošināta ērta pārvietošanās bērniem ar īpašām vajadzībām (BVKB pārbaudes ietvaros īpaša uzmanība tika pievērsta tieši audzēkņu drošībai). Projekta kopējās izmaksas ir 1,05 miljoni eiro.

Vēl nesen bērnudārzs darbojās paralēli būvniecības darbiem, kas bija jāpabeidz ārpus telpām. Tomēr ieviestā karantīna piespieda skolotājus un bērnus palikt mājās. Tagad, pēc noteiktā karantīnas termiņa beigām, 54 bērni varēs atgriezties mājīgās telpās. Patīkami ir arī tas, ka, pateicoties projektam, pārvērtības piedzīvoja ēka, kurā 19. gadsimta beigās dzimis izcilais pasaulslavenais teātra aktieris Solomons Mihoelss.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru