Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 9. decembris 2020 | 19:35

Salavecis gaida vēstules un gatavo dāvanas arī daugavpiliešiem

Decembris ir viens no gada skaistākajiem mēnešiem. Laiks, kad mēs veikalos sajūtam mandarīnu smaržu, cepam piparkūkas un pušķojam eglīti. Cenšamies pavadīt laiku ar ģimeni, vairāk rūpējamies par sevi un palīdzam cilvēkiem, kuriem nepieciešams atbalsts.

Arī šogad, kad apstākļi liek mainīt ierasto dzīves ritmu, ir vismaz viena lieta, ko mums nevar atņemt neviens - mēs visi turpinām gaidīt brīnumus! Visčaklākie ir bērni, kas ne tikai gaida, bet arī rīkojas, rakstot Salavecim savas lielākās vēlmes. Tieši tāpēc, Salavecim šogad darba nepaliek mazāk, un viņš ar saviem palīgiem turpina cītīgi strādāt, lai padarītu visus bērnus laimīgus.

Katru gadu Daugavpils pilsētas pašvaldība palīdz Salavecim un organizē pasta staciju, kur katrs bērns un pieaugušais var atstāt savu vēstuli. Šogad lielā pilsētas pastkaste atrodas Vienības laukumā pie lielās rūķu mājas.

Salavecītis ir padomājis arī par to, lai izveidotu sev elektronisko e-pastu - salavecis@daugavpils.lv gadījumam, ja kāds tomēr nevar vai nepaspēj nogādāt savu vēstuli Vienības laukumā.

Vēlam visiem Daugavpils iedzīvotājiem ļauties brīnumiem un baudīt skaistos pilsētas rotājumus!

Daugavpils
 

Pievienot komentāru