Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 8. decembris 2020 | 17:51

Sākās 3.tramvaja līnijas rekonstrukcijas darbi

Decembra sākumā Daugavpilī uzsākta tramvaja sliežu rekonstrukcijas projekta otrā daļa: tramvaja 3. maršrutā līdz Daugavpils cietoksnim. Pirms tam tika veikts apjomīgs darbs tramvaja līnijas atjaunošanai pilsētas centrā. Tagad Cietokšņa ielas posmā ir paredzēts uzstādīt kontaktlīniju un ieklāt jaunu tramvaja sliežu ceļu.

Šobrīd ģenerāluzņēmējs AS “A.C.B.” demontē vecās sliedes un ir uzsācis zemes darbus. Tiek uzturēts labs darbu izpildes temps, un, neraugoties uz sala iestāšanos, pagaidām tehnoloģiskais pārtraukums nav plānots. Svarīgs uzdevums ir nomainīt pazemes inženierkomunikācijas, kas atrodas tieši zem tramvaja sliežu ceļa. Pēc jauno sliežu ieklāšanas tiks uzstādīta arī jauna kontaktlīnija, kas ļaus kursēt tramvajiem ar pantogrāfa sistēmu. Gājēju tiltu demontāža vai pārbūve pie Šuņicas upes nav paredzēta.

Paralēli tramvaja sliežu rekonstrukcijai jāveic arī Cietokšņa ielas ceļa braucamās daļas atjaunošanas darbi no krustojuma ar Sporta ielu līdz attīrīšanas iekārtām. Izņemot standarta asfalta nomaiņu, šeit paredzēts veikt plašu darbu klāstu: izveidot apļveida krustojumu Cietokšņa-Balvu-Vienības ielas krustojumā, ierīkot jaunu lietus ūdens kanalizāciju, uzstādīt luksoforu vietā, kur ceļš šķērso tramvaja sliedes. Šiem darbiem jāsākas, negaidot tramvaja infrastruktūras projekta pabeigšanu.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru