Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. decembris 2020 | 20:12

Apbalvoti grantu programmas “Impulss 2020” uzvarētāji

Daugavpils pašvaldība, atbalstot jaunos uzņēmējus, kopš 2014.gada rīko grantu konkursu “Impulss”. Interesantāko projektu autori var saņemt atbalstu līdz 7000 euro savas biznesa idejas īstenošanai.

Piecu gadu laikā, no 2014. līdz 2019.gadam, jau ir īstenoti 42 projekti, pilsētā radītas 75 jaunas darba vietas, kopējais granta apjoms šajā laikā sasniedzis 251 501 eiro, Daugavpilī parādījās dažādi jauni produkti un pakalpojumi. Šogad “Impulsa” uzvarētāju radošajai un uzņēmīgajai saimei piebiedrojās vēl 11 projekti: apbalvošana notika 4.decembrī videokonferences režīmā.

Domes priekšsēdētājs Igors Prelatos, sveicot granta ieguvējus, uzsvēra, ka ar katru gadu uzņēmēju interese par programmu pieaug: šogad saņemti 37 pieteikumi. Pašvaldība, izvērtējot pretendentus, ar prieku secina, ka Daugavpilī ir daudz radošu, izdomas un iniciatīvas bagātu cilvēku, kuru idejas spēj padarīt pilsētas iedzīvotāju dzīvi labāku un interesantāku. Viņa novēlējumiem veiksmīgi realizēt projektus par spīti visiem izaicinājumiem, ar ko šajos laikos, diemžēl, jāsaskaras daudziem uzņēmējiem, piebiedrojās arī priekšsēdētāja vietniece, grantu konkursa “Impulss” komisijas priekšsēdētāja Līvija Jankovska.

Šī gada uzvarētāji piedāvā tūrisma, veselības aprūpes, būvniecības, uzkopšanas un programmēšanas pakalpojumus, kā arī plāno darboties ēdināšanas jomā, izgatavot adītus izstrādājumus, viedā apgaismojuma produktus un pat inovatīvos veselības diagnostikas aparātus.

Maksimālais granta apjoms vienam projektam šogad ir 7000 eiro, “Impulss 2020” piešķirto grantu kopējais apjoms – 59 539 eiro.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru