Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. decembris 2020 | 18:28

Daugavpils ietērpjas svētku rotā

LSM

Ar katru dienu Daugavpils arvien vairāk ietērpjas Ziemassvētku rotā, pie kam pēdējā laikā ir aktīvi strādājuši mākslinieki, noformētāji un pilsētas atbildīgie dienesti. Sestdienas vakarā, 5. decembrī, pilsētnieki varēs aplūkot šī darba rezultātus – skaisti izrotātu pilsētas centru, kā arī spožu galveno Ziemassvētku egli, kas iemirdzēsies ar krāsainām gaismiņām pašā rūķu valstības vidū.

Sākot ar šo nedēļas nogali, daugavpilieši un pilsētas viesi, ievērojot visas aktuālās drošības prasības, varēs doties pastaigā pa Ziemassvētku maršrutu, sākot no izrotātās Rīgas ielas, apskatot Vienības laukumu un parkus, un beidzot ar tradicionāli izrotāto Ziemassvētku egli Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā.

Pilsētas centrā, mirgojot krāšņām gaismiņām, zaigos galvenā pilsētas egle, ap kuru izvietojušās rūķu mājiņas. Ņemot vērā situāciju ar Covid-19, tās varēs apskatīt tikai no ārpuses. Šeit skanēs Ziemassvētku mūzika un valdīs svētku noskaņa. Sestdienas vakarā viesnīcas “Park Hotel Latgola” bārs nodrošinās iespēju vasaras terasē nobaudīt dažādus gardumus, karstvīnu, karstos dzērienus, kā arī latviešu nacionālos ēdienus.

Andreja Pumpura skvērā mākslinieki realizēja brīnumaina vasaras dārza tēmu, kur pat salā koši zied mirdzoši ziedi un mitinās neparasti dzīvnieki. Šo noskaņu pastiprinās arī šeit skanošās audio-pasakas.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā (Rīgas ielā 8) no 5. decembra būs apskatāma instalācija “Muzeja baltā pasaka”, kuru varēs aplūkot katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00. Skaisti Ziemassvētku rotājumi izveidoti arī teritorijā pie Dizaina un mākslas skolas “Saules skola”.

Gandrīz katru dienu dažādās pilsētas vietās parādīsies arvien jauni svētku noskaņas elementi. Dubrovina parka noformēšana, ko rotās "retro" tematika, tiks pabeigta līdz decembra vidum. Šo sestdien lielajā vainagā Rīgas un Cietokšņa ielas krustojumā tiks iedegta otrā Adventes svece.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru {2}