Intervijas

6 marts

Vārda dienas:
Centis, Gotfrīds, Vents

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-5 .. -7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 2. decembris 2020 | 21:04

Sociālajam dienestam - jauns specializētais autotransports

ociālais dienests iegādājās divus jaunus mikroautobusus, kuri ir aprīkoti ar pacēlājiem un paredzēti personu ar funkcionāliem traucējumiem, tai skaitā to Sociālā dienesta klientu, kas pārvietojas riteņkrēslos, pārvadāšanai.

Iepriekšējo reizi transporta iegāde tika veikta 2019.gadā, kad Dienests iegādāja vienu mikroautobusu. Pārējais autoparks tika intensīvi ekspluatēts ilgus gadus , ir novecojies, nolietojies un to vajadzēja atjaunināt. 2020. gadā radās iespēja iegādāties vēl divus jaunus mikroautobusus. Tagad specializēta transporta pakalpojums, kurš ir ļoti pieprasīts Sociālā dienesta klientu ar invaliditāti vidū, tiks sniegts daudz kvalitatīvāk un pilnvērtīgāk.

Informāciju sagatavoja Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” sabiedrisko attiecību un e-pakalpojumu speciālists Marina Gorkina.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru