Intervijas

3 marts

Vārda dienas:
Marts, Tālavs, Tālis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Diena
6 .. 8 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Trešdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. -3 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 1. decembris 2020 | 15:38

Stājās spēkā grozījumi Saistošajos noteikumos Nr.4 "Ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšana par maznodrošinātu"

Noteikumi paredz palielināt ģimenes (personas) ienākuma līmeni līdz 400 euro personas atzīšanai par maznodrošinātu (agrāk bija 80% no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, jeb 344 euro 2020.gadā), un pieļaujamo uzkrājumu apmēru 1200 euro (agrāk bija 240% no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas, jeb 1032 euro 2020.gadā), tādejādi paplašinot personu loku maznodrošinātas ģimenes (personas) statusa saņemšanai.

Noteikumi stājās spēkā 2020.gada 1.decembrī, tādejādi līdz 2020.gada 31.decembrim saņemtais maznodrošinātas ģimenes (personas) statuss saglabāsies uz tā piešķiršanas termiņu, bet ne ilgāk kā līdz 2021.gada 30.novembrim, un tas būs pamats ģimenei (personai) valsts un pašvaldības noteikto pabalstu un atvieglojumu saņemšanai. Noteikumi pozitīvi ietekmēs aptuveni 600 ģimenes.

Ar 2021.gada 1.janvāri stāsies spēkā grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā, kas noteiks citu kārtību maznodrošinātas ģimenes /personas statusa saņemšanai (piemēram, tiek plānots ka pašvaldībām nebūs tiesību saistošajos noteikumos noteikt tos īpašumus, kas netiek ņemti vērā, piešķirot maznodrošinātas ģimenes /personas statusu).

Informāciju sagatavoja Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” sabiedrisko attiecību un speciālists Marina Gorkina.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru