Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 30. novembris 2020 | 15:14

Fotostudijai «Ezerzeme-F» 40 gadi - aktīvs radošs darbs un sadarbība ar pašvaldību

Novembra sākumā, pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas valstī, Kultūras pilī tika atklāta Daugavpils tautas fotostudijas «Ezerzeme-F» izstāde "Mirkļu mozaīka", kas tika veltīta radošās komandas 40 gadu jubilejai. Nesen šī ekspozīcija un daudzi citi fotogrāfu darbi tika apkopoti skaistā fotogrāmatā, kuras izveidi atbalstīja arī Daugavpils pilsētas dome.

Fotostudija, kurā šobrīd darbojas aptuveni 20 dalībnieki, tika dibināta 1980. gadā, un kopš tā laika tās fotogrāfi ir attīstījuši savas prasmes, komunicējot viens ar otru, piedaloties izstādēs, plenēros un konkursos. Pēdējos gados ir izdevies nodibināt labus kontaktus ar kolēģiem no dažādām Latvijas, Lietuvas un Krievijas pilsētām. «Ezerzeme-F» dalībnieki darbojas visdažādākos žanros, pievēršot uzmanību gan portretu mākslai, gan dabas motīviem. Studijas pārstāvju darbi regulāri saņem augstus novērtējumus arī starptautiskās izstādēs. Paši fotogrāfi gan uzsver, ka galvenā vērtība ir vienotības sajūta un kopīgais radītprieks.

Pēdējais fotostudijas izveidotais albums ir labs piemērs tam, kā veiksmīgi sadarbojas pilsētas biedrības un Daugavpils dome. Pašvaldības līdzfinansējums šādiem projektiem tiek izsniegts Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonda ietvaros (maksimālais finansiālā atbalsta apjoms ir 1500 eiro). Pilsētas dome atgādina, ka pārskatus par šogad atbalstītiem projektiem jāiesniedz līdz 2021. gada 1. janvārim.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru