Intervijas

1 marts

Vārda dienas:
Ilgvars, Ivars

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Svētdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Pirmdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 29. novembris 2020 | 15:32

Decembra pirmajā pusē prognozē maz nokrišņu

D-fakti.lv

Novembra pēdējā dienā lielu valsts daļu pārklās sniegs, bet decembra pirmajā pusē gaidāms mazs nokrišņu daudzums, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes, ziņo LETA.

Līdz šim tikai vienā novērojumu stacijā - Dagdā - provizoriski sākusies meteoroloģiskā ziema, un svētdien vai jaunās nedēļas sākumā tā var sākties arī citviet Latvijas austrumos. Meteoroloģiskā ziema ir iestājusies, ja piecas diennaktis pēc kārtas vidējā gaisa temperatūra nepārsniedz nulles atzīmi.

Novembra izskaņā Latvijas lielākajā daļā ciklons atnesīs nelielu sniegu, piekrastē un Kurzemē gaidāms arī lietus. Nokrišņi daudzviet gaidāmi arī 1. decembrī.

Pēc tam liela ietekme uz laikapstākļiem būs spēcīgam anticiklonam Krievijā un Kazahstānā. Sagaidāms, ka Latvija ilgstoši būs anticiklona rietumu malā, pūtīs dienvidu, dienvidaustrumu vējš un nokrišņi gaidāmi reti, bet debesis pārsvarā klās mākoņi.

Austrumos no Latvijas gaidāms noturīgs sals, arī Latgalē un daļā Vidzemes gaisa temperatūra, iespējams, pārsvarā būs zem nulles, savukārt valsts rietumu un centrālajos novados tā lielākoties svārstīsies ap nulli, reizēm iespējams siltums virs +5 grādiem.

Saskaņā ar pašreizējo ASV Nacionālās okeānu un atmosfēras pārvaldes prognozi decembra vidējā gaisa temperatūra Latvijā gaidāma aptuveni divus grādus virs normas, bet janvāris, pastiprinoties Atlantijas ciklonu darbībai, varētu būt četrus grādus siltāks par normu. Decembris gaidāms sausāks, janvāris - slapjāks nekā ierasts.

Delfi

Pievienot komentāru {1}