Intervijas

1 marts

Vārda dienas:
Ilgvars, Ivars

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Pirmdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 27. novembris 2020 | 19:50

Valsts austrumu daļā gaidāma meteoroloģiskās ziemas sākšanās

Diena.lv

Šīs nedēļas nogalē vai nākamnedēļ Latgalē, Sēlijā un daļā Vidzemes iestāsies meteoroloģiskā ziema - diennakts vidējā gaisa temperatūra stabili noslīdēs zem nulles, liecina jaunākā "Global Forecast System" prognoze, ziņo LETA.

Atbilstoši tai Latgalē, Sēlijā un Vidzemes austrumu pusē veidosies noturīga sniega sega, decembra sākumā sniega dziļums vietām var pārsniegt desmit centimetrus.

Novembra pēdējās dienās debesis pārsvarā klās mākoņi, daudzviet valstī nedaudz līs un snigs, pirmdien Latgalē prognozēta līdz septiņiem centimetriem bieza sniega kārta. Gaisa temperatūra pārsvarā būs tuvu nullei, bet 1. decembrī Kurzemē termometra stabiņš var pakāpties līdz +7 grādiem.

Nākamās nedēļas otrajā pusē visā valstī gaisa temperatūra var noslīdēt zem nulles, bet nav gaidāms par desmit grādiem lielāks sals.

Jau ziņots, ka 2019.-2020. gada kalendārajā ziemā, kas kļuva par siltāko valsts vēsturē, daudzviet Latvijā tā arī neiestājās meteoroloģiskā ziema. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā zemākā gaisa temperatūra bija -10,8 grādi 2. decembrī Zosēnos, savukārt biezākā sniega sega bija 20 centimetri 29. februārī Alūksnē.

Pagājušajā ziemā septiņās novērojumu stacijās - Ainažos, Jelgavā, Kolkā, Liepājā, Pāvilostā, Rucavā un Ventspilī - nebija nevienas dienas ar vidējo sniega segu kaut viena centimetra biezumā. Iepriekš nevienā novērojumu stacijā Latvijā šāda ziema nebija piedzīvota.

Delfi

Pievienot komentāru {1}