Intervijas

17 janvāris

Vārda dienas:
Tenis, Dravis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 26. novembris 2020 | 21:43

Tūkstošiem cilvēku atvadās no Maradonas

Tūkstošiem cilvēku agrā ceturtdienas rītā Buenosairesā atvadījās no izcilā futbolista Djego Maradonas, kurš aizgāja viņsaulē trešdien 60 gadu vecumā.

Slēgtais zārks ar Maradonas mirstīgajām atliekām novietots Buenosairesas centrā "Casa Rosada" pilī, kas ir Argentīnas prezidenta rezidence. Koka zārks atrodas "Casa Rosada" centrālajā vestibilā, tas pārklāts ar Argentīnas karogu un futbola valstsvienības kreklu nr.10, kurā futbola leģenda spēlēja.

Publiskā atvadīšanās sākās pulksten 6:15 pēc vietējā laika, bet pirms tam privātā ceremonijā no Maradonas atvadījās ģimene un tuvinieki. Drīz pēc "Casa Rosada" durvju vēršanas fanu pūlis lēnā straumē plūda pilī, lai atdotu pēdējo godu izcilajam sportistam. Daudzi no faniem, asarām acīs, pie zārka atstāja futbola krekliņus ar 10. numuru.

Atvadīšanās no Maradonas gan nebija bez incidentiem. Pirms durvju vēršanas policijai nācās pielietot spēku pret faniem, kuri burtiski rāvās uz "Casa Rosada", lai atvadītos no sava elka.

Delfi

Pievienot komentāru {1}