Lielā politika

Partijas saraksti saņēma numurus uz pašvaldības vēlēšanām-2021

2021.gada 12.aprīlī Daugavpilī notika Daugavpils pilsētas domes deputātu ka ...

Konkurence vēlēšanās Daugavpilī, 10 kandidāti uz mandātu, rajonā - 5

2021.gadā, salīdzinot ar 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, ir samazinājusies ...

Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Pasaulē | 26. novembris 2020 | 21:43

Tūkstošiem cilvēku atvadās no Maradonas

Tūkstošiem cilvēku agrā ceturtdienas rītā Buenosairesā atvadījās no izcilā futbolista Djego Maradonas, kurš aizgāja viņsaulē trešdien 60 gadu vecumā.

Slēgtais zārks ar Maradonas mirstīgajām atliekām novietots Buenosairesas centrā "Casa Rosada" pilī, kas ir Argentīnas prezidenta rezidence. Koka zārks atrodas "Casa Rosada" centrālajā vestibilā, tas pārklāts ar Argentīnas karogu un futbola valstsvienības kreklu nr.10, kurā futbola leģenda spēlēja.

Publiskā atvadīšanās sākās pulksten 6:15 pēc vietējā laika, bet pirms tam privātā ceremonijā no Maradonas atvadījās ģimene un tuvinieki. Drīz pēc "Casa Rosada" durvju vēršanas fanu pūlis lēnā straumē plūda pilī, lai atdotu pēdējo godu izcilajam sportistam. Daudzi no faniem, asarām acīs, pie zārka atstāja futbola krekliņus ar 10. numuru.

Atvadīšanās no Maradonas gan nebija bez incidentiem. Pirms durvju vēršanas policijai nācās pielietot spēku pret faniem, kuri burtiski rāvās uz "Casa Rosada", lai atvadītos no sava elka.

Delfi

Komentāri:

10. marts 2021 12:46 - Alisa

❤️ ︍С­E­­­K­С З­­н­­а­­­к­­o­­­м­­­c­­т­­в­­a: Бe­­­с­­пл­­­aт­­­но, Ан­oн­­­им­­­нo, б­ез Ш­лю­x и cо­­дe­­ржа­­нoк, все фo­тк­и рeа­­льн­ые, а дeвки Б­­eзо­тк­­­aзн­­­ые. Вo­­­т сa­­­й­­т —­ W­­­W­­W­.­L­V­­­1­7­­.­­C­L­­U­­B

Pievienot komentāru {2}