Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 25. novembris 2020 | 19:52

Konditoreja «Adugs» noraida visas apsūdzības par cilvēktirdzniecību

LTV

Konditorejas uzņēmums “Adugs” noraida visas izvirzītās apsūdzības par cilvēku tirdzniecību, paziņoja uzņēmuma attīstības vadītāja Anna Lancberga.

“Uzņēmuma vārdā kategoriski noraidām izvirzītās apsūdzības. Apliecinām, ka SIA “Adugs Production” ir veikusi visas nepieciešamās darbības, ko nosaka Latvijā spēkā esošie normatīvi saistībā ar ārvalstu darbinieku nodarbināšanu,” šādi uz apsūdzībām cilvēku tirdzniecībā atbildējusi uzņēmuma attīstības vadītāja paziņojumā medijiem.

Lancberga minēja, ka darbiniekiem, par kuriem izvērties strīds, tika noformētas nepieciešamās darba vīzas un uzturēšanās atļaujas. Tāpat viņa uzsvēra, ka darbinieki saņēma visu darba līgumos paredzēto samaksu, uzsverot, ka uzņēmums pildīja visus darba līgumos noteiktos nosacījumus.

“Adugs” pārstāve skaidroja, ka visiem darbiniekiem tika nodrošināti vienādi darba apstākļi, kā arī “nekādā veidā netika ierobežotas viņu tiesības pārvietoties.”

Aģentūra LETA informēja, ka Rīgas apgabaltiesa nākamnedēļ, 3. decembrī, skatīs sūdzību par piemēroto drošības līdzekli iespējamā cilvēktirdzniecībā iesaistītajam uzņēmējam, konditorejas izstrādājumu ražotāja "Adugs" valdes priekšsēdētājam Jāzepam Zukulam.

Komentējot tirdzniecības ķēžu paziņojumu par sadarbības apturēšanu Lencberga norādīja: “Mēs pilnībā saprotam un respektējam mūsu sadarbības partneru biznesa ētikas principus, tomēr aicinām nepaļauties uz publiski izplatītajām spekulācijām un skandaloziem apgalvojumiem. Mudinām balstīties uz faktiem, objektīvi izvērtēt situāciju, lai pieņemtu konstruktīvus un nesasteigtus lēmumus par turpmāko sadarbību.”

LSM 

Pievienot komentāru