Intervijas

18 janvāris

Vārda dienas:
Antons, Antis, Antonijs

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Svētdiena
Diena
-14 .. -16 C
Vakars
-13 .. -15 C
Vējš
.. 2 m/s
Pirmdiena
Nakts
-13 .. -15 C
Rīts
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 25. novembris 2020 | 19:39

Ar Ministru kabineta lēmumu tiek pārtraukts visu Daugavpils kultūras iestāžu darbs

Daugavpils.lv

Lai mazinātu Covid-19 izplatīšanās riskus, Ministru kabinets nolēma ieviest stingrākus epidemioloģiskās drošības pasākumus Daugavpilī un vairākās citās pašvaldībās. Tāpēc no 27. novembra līdz 6. decembrim tiek slēgti muzeji un citas kultūras iestādes. Bibliotēkas joprojām izsniedz grāmatas līdzņemšanai uz mājām.

Šī situācija ievieš nopietnas korekcijas daudzu kultūras objektu darbībā. Tuvākajā laikā šo iestāžu vadītāji saņems paziņojumu no Daugavpils domes izpilddirektora ar aicinājumu izvērtēt darbinieku darba specifiku un iespējas nosūtīt dažus no viņiem apmaksātā atvaļinājumā (īpaši, ja tāds bija paredzēts tuvākajā nākotnē). Tas, galvenokārt, attiecas uz tiem darbiniekiem, kuri ir atbildīgi par apmeklētāju apkalpošanu. Par štata samazinājumiem runāts netiek.

Pārējiem darbiniekiem, ja tas ir iespējams, būs piedāvāts pievērsties arhīvu, pētījumu vai organizatoriskam darbam, vai tikt galā ar sen ieplānotiem remontiem, telpu pārveidošanu. Katrā atsevišķā gadījumā kultūras iestāžu vadītājam jāizsver vajadzība pēc konkrētā darbinieka klātbūtnes nepieciešamības savā darba vietā. Algas samazināšana par attālinātu darbu piemērota netiks.

Šie ierobežojumi tiks pārskatīti pēc pusotras nedēļas, pamatojoties uz koronavīrusa saslimšanas dinamiku Daugavpilī. Jautājums par Tūrisma informācijas centra un Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra darbību tiks atrisināts tuvākajā laikā.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru