Intervijas

17 janvāris

Vārda dienas:
Tenis, Dravis

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Sestdiena
Diena
-16 .. -18 C
Vakars
-19 .. -21 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Svētdiena
Nakts
-17 .. -19 C
Rīts
-19 .. -21 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 24. novembris 2020 | 20:08

Robežsargi aizturējuši divus kukuļdevējus

D-fakti.lv

Piektdien, 20. novembrī, robežsargi Terehovas robežkontroles punktā aizturēja divus kukuļdevējus – Kazahstānas un Uzbekistānas pilsoņus. Abi ārzemnieki mēģināja piekukuļot robežsargus, piedāvājot kukuļus 100 un 20 eiro apmērā, portālu "Delfi" informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jolanta Babiško.

Veicot valsts robežu šķērsojošo personu un transportlīdzekļu robežpārbaudi, robežsargi konstatēja, ka no Latvijas izceļojoša Kazahstānas pilsoņa vadītā kravas automašīna nav reģistrēta noteiktā kārtībā.

Lai šķērsotu valsts robežu, transportlīdzekļa vadītājs robežsargiem piedāvāja kukuli 100 eiro apmērā.

Savukārt brīdi vēlāk robežsargi konstatēja, ka no Latvijas izceļojošs Uzbekistānas pilsonis uzrādīja pasi, kurā ievietota 20 eiro banknote, kas bija paredzēta kā kukulis, lai robežsargi ļautu šķērsot valsts robežu ar transportlīdzekli, par kuru nav veikta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana.

Par kukuļdošanu uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 323. panta pirmās daļas un krimināllietas materiāli nosūtīti Ludzas rajona prokuratūrai ar ierosinājumu uzsākt kriminālvajāšanu pret aizdomās turētām personām. Ar Ludzas rajona prokuratūras prokurora priekšrakstu Kazahstānas pilsonim piemērots naudas sods 10 minimālo mēnešalgu apmērā, tas ir, 4300 eiro.

Delfi

Pievienot komentāru {1}