Intervijas

1 decembris

Vārda dienas:
Arnolds, Emanuels

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
-3 .. -5 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 19. novembris 2020 | 20:40

Sociālais projekts bērniem “3x8” drīzumā tiks nodots ekspluatācijā

Mūsdienīgs objekts ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu sniegšanai, kas atrodas Daugavpils cietoksnī Komandanta ielā 3, drīzumā var tikt nodots ekspluatācijā. Saskaņā ar Sociālā dienesta ieceri deinstitucionalizācijas plāna ietvaros uz šejieni pārcelsies bērni no bērnunama-patversmes “Priedīte”, kuri varēs dzīvot neformālākos apstākļos, apgūstot patstāvīgas dzīves prasmes.

Ēka Komandanta ielā 3 arī iepriekš tika izmantota līdzīgiem mērķiem, tomēr jau renovācijas projekta sākumā atklājās dažādas konstruktīvas problēmas. Uzņēmumam SIA “Energobaltika” bija jāpieliek lielas pūles, lai nostiprinātu ēkas pamatus un dienvidu sienu. Apjomīgi darbi tika veikti arī objekta iekšpusē – izremontētas visas telpas, ieskaitot dzīvojamās istabas, vannas istabas, virtuves un koplietošanas telpas, uzstādīta moderna ugunsdrošības sistēma. Pārdomāti arī risinājumi bērniem ar ierobežotām iespējām. Ūdens uzsildīšanai siltos laikapstākļos uz ēkas jumta uzstādīti kolektori.

Plānots, ka “3x8” māju sāks izmantot ne vēlāk kā 2021. gada aprīlī. Precīzs darbinieku skaits vēl nav zināms, tomēr šeit noteikti strādās speciālisti-audzinātāji, kuri faktiski aizstās bērniem mammu, kā arī medicīnas speciālisti.

Būvdarbu nodošanas Darba komisija ir apmierināta ar paveikto. Visticamāk, objekts tiks nodots ekspluatācijā līdz šī gada beigām, pēc tam telpas tiks aprīkotas ar mēbelēm un sadzīves priekšmetiem.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru {5}