Intervijas

1 decembris

Vārda dienas:
Arnolds, Emanuels

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
-3 .. -5 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 17. novembris 2020 | 21:23

Dagdā dzērājšoferis ar 1000 eiro mēģina piekukuļot policistu

Publicitātes foto

Lai netiktu uzsākts administratīvais process par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu iespaidā, 13. novembrī, Dagdas pagastā, vīrietis Valsts policijas (VP) darbiniekiem piedāvāja kukuli 1000 eiro apmērā, portālu "Delfi" informēja VP pārstāve Lāsma Kursīte.

Par doto faktu uzsākts kriminālprocess.

Vadītājam tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpojamajā gaisā, kura uzrādīja, ka vīrietis pie auto stūres ir sēdies 2,3 promiļu reibumā.

Lai netiktu uzsākts administratīvais process par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisku dzērienu iespaidā, vīrietis likumsargiem piedāvāja kukuli 1000 eiro apmērā.

Šobrīd vīrietim par kukuļa piedāvājumu policistiem draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 323. panta 1. daļas par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, došanu vai piedāvāšanu, vai par kukuļa apsolīšanu pēc tā pieprasīšanas personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Delfi

Pievienot komentāru {4}