Intervijas

1 decembris

Vārda dienas:
Arnolds, Emanuels

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Diena
-1 .. 1 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Otrdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 17. novembris 2020 | 20:35

Daudzviet Latvijā gaidāma siltākā Neatkarības diena vēsturē

D-fakti.lv

Daudzviet Latvijā 18. novembris būs siltākais, kopš veic laika apstākļu novērojumus, liecina prognozes.

Naktī uz trešdienu valsts austrumos vēl temperatūra svārstīsies ap nulli un uz ceļiem veidosies apledojums, bet pārējā valstī jau arī nakts būs silta, temperatūrai esot +5..+10 grādu robežās. Gaidāms lietus, vietām Latgalē arī atkala un slapjš sniegs.

Arī svētku diena būs pārsvarā apmākusies, brīžiem līs, pastiprināsies dienvidu, dienvidrietumu vējš, brāzmās 10–15, piekrastē līdz 18 metriem sekundē.

Gaiss iesils līdz +9..+12 grādiem, vienīgi Latgalē un Videmes austrumos vēsāks – +5..+8 grādi.

Rīgā apmācies laiks un brīžiem līs, brāzmains dienvidu, dienvidrietumu vējš, maksimālā gaisa temperatūra +11..+12 grādi.

Vēsturiski augstākā temperatūra 18. novembrī fiksēta 2002. gadā, kad Daugavpilī gaiss iesila līdz +12,2 grādiem, bet Rīgā šajā datumā nav bijis siltāks par +10,4 grādiem. Paredzams, ka siltuma rekordi tiks sasniegti valsts rietumu un centrālajā daļā, tostarp Rīgā. Pastāv liela iespēja, ka tiks labots arī nacionālais 18. novembra maksimālās temperatūras rekords.

LSM

Pievienot komentāru {3}