Intervijas

1 decembris

Vārda dienas:
Arnolds, Emanuels

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
-1 .. 1 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
-3 .. -5 C
Rīts
-3 .. -5 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 17. novembris 2020 | 21:25

Aizdomās par nepilnu gadu veca bērna slepkavību aizturēta māte

D-fakti.lv

agājušajā nedēļā, 11. novembrī, pulksten 19.20 Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirknis saņēma informāciju, ka Ezernieku pagastā sieviete ir nogalinājusi savu nepilnu gadu veco bērnu. Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess un aizturēta iespējamā vainīgā persona, portāls "Delfi" uzzināja VP.

VP Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargi saņēma informāciju, ka Dagdas novada Ezernieku pagastā 1998. gadā dzimusi sieviete ir nogalinājusi savu nepilnu gadu veco dēlu.

Veicot operatīvās darbības, meža masīvā tika atrasts 2019. gadā dzimuša bērna līķis. Nekavējoties tika aizturēta arī bērna māte, kura atzinās izdarītajā. Veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, tika noskaidrots, ka sieviete bērnu ir nožņaugusi, līķi ielikusi polietilēna maisā, pēc kā bērnu ratiņos izvedusi uz mežu un paslēpusi.

Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117. panta 2. punkta, par slepkavību, ja noslepkavota persona, vainīgajam apzinoties, ka tā ir bezpalīdzības stāvoklī, par ko soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Sieviete iepriekš nebija nonākusi policijas redzes lokā. Pašlaik policija turpina izmeklēšanu. Ar tiesas lēmumu 13. novembrī aizturētajai personai ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Šī ir jau otrā maza bērna slepkavība pēdējo pāris mēnešu laikā.

Delfi

Pievienot komentāru {5}